Laipni aicināti Sushiboom restorānā

line image

Mēs aicinam Jūs izbaudīt garšīgu ēdienu un unikālu restorāna atmosfēru kopā ar saviem tuviniekiem un draugiem. Esiet laipni gaidīti pie mums “Sushi Boom” un Jūs iegūsiet daudz pozitīvu emociju un iespaidu. Pirmais suši-restorāns Liepājā “Sushi Boom” vēra vaļā durvis 2016. gada ziemā. Saviem klientiem mēs piedāvājam visplašāko suši sortimentu pilsētā, kā arī ēdienkartē ir ļoti liela dažādu karsto ēdienu, salātu, uzkodu, zupu un desertu izvēle.

Mūsu restorāns ir ideāli piemērots ģimenes pusdienām, korporatīvajiem svētkiem, biznesa tikšanām vai romantiskajām vakariņām patīkamajā atmosfērā. Restorāna personāls laipni un viesmīlīgi palīdzēs izvēlēties Jūsu gaumei un garšai piemērotus ēdienus un dzērienus.

Restorāns “Sushi Boom” atrodas tirdzniecības centra “XL Sala” otrajā stāvā, 2 km no administratīvā Liepājas centra (3 minūtes ar mašīnu, 15 minūtes ar kājām) un ir tuvu autobusa un tramvaja pieturām. Restorāna izvietojums ir tuvu Liepājas parkam un pilsētas pludmalei, tāpec pirms vai pēc garšīgas maltītes Jūs varat veikt patīkamas pastaigas svaigā gaisā.

Mūsu restorānā Jūs vienmēr varat pasūtīt ēdienu līdzņemšanai, veicot iepriekšpasūtījumu pa telefonu vai uz vietas. Profesionālie restorāna pavāri ir sava amata lietpratēji un atbrīvos Jūs no nepieciešamības gatavot ēdienu mājās.